23243
YÜKLENİYOR...

Hakkımızda


İNŞAAT SEKTÖRÜNDE 45 YILLIK TECRÜBE SATIROĞLU İç Mimarlık ve İnşaat San. Tic. Ltd. Şti. 1969 yılında kaliteli ve güvenli yaşam ilkesiyle Kadıköy bölgesinde faaliyetlerine başlamıştır. Faaliyet alanları Bostancı, Kozyatağı ve Suadiye bölgeleridir. 1969 yılından bu yana ilkelerinden taviz vermeden yeni projelere imza atan firmamız, yeniliklere öncelik vererek Ağva bölgesini de bünyesine katmıştır.

Müşteri memnuniyetini arttırmaya yönelik müşterilerimizin mevcut ve gelecekteki beklentilerini karşılayacak biçimde teknolojik gelişmelere göre kendimizi yeniliyor; siz değerli müşterilerimiz ve bölgemizin gelişimi için durmaksızın çalışıyoruz.

Şantiyelerimizde son sistem teknoloji ve güvenlik unsurlarını kullanan firmamız kendinden emin adımlarla yoluna devam etmektedir.
 Firmamız sektördeki yenilikleri takip ederek daha modern ve daha çağdaş villalar ve konutlar üretmede daima öncü olmaktadır. Üretimde insana ve doğaya saygılı olmak, ferah mekanlar inşa etmek; satışta ise uygun fiyat politikası izlemek ödün vermeyeceğimiz ilkelerimizdendir.